Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ruszyło policyjne zabezpieczenie Pol'and'Rock Festival

  • Napisane przez  DSI
Fot. Policja Fot. Policja

Również zachodniopomorska policja przygotowywała się do Pol'and'Rock Festival. Wtorek to pierwszy dzień policyjnej operacji związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Choć impreza oficjalnie trwać będzie w dniach 4 – 7 sierpnia, to już wczoraj na teren wydarzenia zaczęli docierać uczestnicy.

Tegoroczny „Pol’and’Rock” Festival odbywa się na lotnisku Czaplinek – Broczyno. W jego ramach odbędą się dwie imprezy masowe i wydarzenia towarzyszące.

Zachodniopomorscy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z terenu kraju oraz innych służb, mają zadanie dbać o bezpieczny przebieg wydarzenia.

Jak informują: to duże przedsięwzięcie, w które zaangażowane są wszystkie piony naszej formacji, począwszy od ruchu drogowego, poprzez prewencję, służby kryminalne, łączności, logistyki oraz kontrterrorystyczne. Aby odpowiednio zrealizować plan zabezpieczenia do działań używamy między innymi policyjne drony i śmigłowiec - przekazują

W trakcie pierwszego dnia naszego zabezpieczenia dbano przede wszystkim o bezpieczeństwo na drogach dojazdowych na teren festiwalu. Uczestnicy imprezy docierają na nią pojazdami, koleją oraz pieszo. W działaniach bierze udział śmigłowiec Sokół.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej