Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policja otwiera posterunek polowy na „Pol’and’Rock” Festival. Zobacz inne ważne informacje

  • Napisane przez  DSI
Archiwum Archiwum

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w ramach 28. Pol’and’Rock Festival odbędą się dwie imprezy masowe. Jest to wydarzenie przewidziane według organizatora na około 50 tysięcy uczestników.

Zachodniopomorscy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z terenu kraju, zadbają o bezpieczny przebieg tego dużego wydarzenia.

Od momentu ogłoszenia decyzji o lokalizacji festiwalu współdziałamy z jego organizatorem oraz innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Wypracowano optymalne rozwiązania mające służyć bezpiecznemu przebiegowi imprezy, co wiąże się między innymi z istotnymi, czasowo wprowadzonymi zmianami. – informują mundurowi

ZMIANY W ORGANIZACJI NA DROGACH DOJAZDOWYCH NA TEREN FESTIWALU

Od 1 sierpnia 2022 r. na czas trwania Festiwalu wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu, dlatego Policjanci zachęcają uczestników imprezy jadących własnymi środkami transportu oraz innych kierujących udających się w tamte rejony do skorzystania z oznakowanych objazdów prowadzących do Czaplinka:

  • z drogi krajowej nr 10 zalecany objazd prowadzić będzie od strony Mirosławca drogą wojewódzką nr 177,
  • z drogi krajowej nr 20 w kierunku Wałcza zalecany objazd prowadzi z Czaplinka drogą wojewódzką nr 177 w kierunku Mirosławca,
  • zalecany dojazd w kierunku Szczecinka, Koszalina, Kołobrzegu prowadzić będzie z Wałcza drogą krajową nr 22, a następnie drogą krajową nr 11.

NAD REJONEM FESTIWALU WPROWADZONO ZAKAZ LOTÓW, TAKŻE DRONAMI

W terminie od 2.08.2022 r. od godz. 08:00 do 8.08.2021 do godz. 06:00 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wprowadziła zakaz wykonywania lotów (z ściśle uregulowanymi wyjątkami) w strefie poziomej: 5 km od punktu centralnego (pas startowy lotniska Czaplinek - Broczyno) i strefie pionowej: 500 m

Zachodniopomorska Policja również uruchamia specjalnie Posterunek Polowy Policji w Szkole Podstawowej w Czaplinku przy ul. Wałeckiej 49.

Informacje o wszelkich zagrożeniach lub przejawach łamania prawa powinny być niezwłocznie zgłaszane do służb porządkowych na terenie imprezy masowej, bezpośrednio policjantom lub oczywiście pod numerem alarmowym 112 – wskazują policjanci.

Policja otwiera posterunek polowy na „Pol’and’Rock” Festival. Zobacz inne ważne informacje

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej