Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci z Ostrowic z wizytą u dzieci w Bolegorzynie

  • Napisane przez  mł. asp. Monika Grala
Policjanci z Ostrowic z wizytą u dzieci w Bolegorzynie

Wakacje, to również czas na spotkania z dziećmi i młodzieżą oraz rozmowy o ich bezpieczeństwie w czasie letniego wypoczynku. Policjanci przypominają najmłodszym m. in., najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, czy w drodze na wymarzone wakacje. Mundurowi w sposób szczególny zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, wykorzystując każdą możliwość spotkania się z najmłodszymi.

W dniu 27 lipca funkcjonariusze z PP Ostrowice spotkali się z dziećmi w świetlicy wiejskiej w Bolegorzynie, gdzie przeprowadzili zajęcia profilaktyczne na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w okresie letnim. Najmłodsi doskonale wiedzieli jakie zagrożenia mogą ich spotkać podczas spędzania wolnego czasu w domu, na wsi czy wyjeździe wakacyjnym. Policjanci przestrzegli także dzieci przed rozmowami z nieznajomymi osobami. Mundurowi rozmawiali z dziećmi również o bezpieczeństwie nad wodą. Mali słuchacze doskonale wiedzieli, że mogą czuć się bezpiecznie tylko na strzeżonych kąpieliskach.

Policja cały czas apeluje o rozwagę podczas letniego wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczna kąpiel to zdrowie i życie nasze oraz najbliższych które często zależy często od nas samych!

Policjanci z Ostrowic z wizytą u dzieci w Bolegorzynie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej