Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Oddaj krew w wakacje, bo wtedy jej zapasy maleją

  • Napisane przez  DSI
Oddaj krew w wakacje, bo wtedy jej zapasy maleją

33,420 oddanych litrów krwi – z dumą przyznaje Jarek Tarnowski, wesoły i otwarty ratownik, którego w miłych sytuacjach możemy spotkać podczas działań edukacyjnych lub zabezpieczenia wydarzeń. W tych mniej przyjemnych kiedy przyjedzie na ratunek w karetce. On wie jak ważna i potrzebna jest krew, aby ratować ludzkie życie.

A jaki jest Twój – pyta Jarek. Już dziś dołącz do rodziny krewniaków i uratuj życie. Dziś oprócz czekolad maty antysłoneczne w prezencie – zachęca i pokazuje zdjęcie podczas pobrania krwi.

Oddaj krew w wakacje. To czas, kiedy zapasy krwi maleją

Prawie każdego roku ten problem wraca. W wakacje w wielu punktach krwiodawstwa brakuje krwi.

Oddaj krew w wakacje, bo wtedy jej zapasy maleją

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie - zapasy krwii

Jarek jest tutaj ostatnim przykładem. Bo takich zachęt od ratowników jest dużo więcej. W ostatni piątek, 22 lipca strażacy z OSP Czaplinek organizowali wyjazd do Drawska Pomorskiego w celu oddania krwi. Za każdym razem do takiego działania zachęcają ratownicy WOPR. Może warto iść za ich przykładem.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej