Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

I Rajd Drawski Ofroad - fotorelacja

  • Napisał 

 I Rajd Drawski to pierwsza impreza realizowana przez młode stowarzyszenie, które powstało w Drawski Pomorskim w 2013 roku.  4x4 Drawsko Pomorskie przez dwa dni jest gospodarzem zmagań. I Rajd Drawski mieści się w kategorii rajdów przeprawowych i turystycznych. Nie brak mu jednak zacięcia sportowego co widać na zdjęciach w galerii.

Na starcie stanęło prawie 40 załóg. Z takiej frekwencji organizatorzy są bardzo zadowoleni. Poinformował nas Dominik Tobiszewski, członek stowarzyszenia. Rajd zaplanowano na dwa dni. Załogi wyruszyły 10 sierpnia i po zaliczeniu jak największej ilości punktów wyprawę zakończą najpóźniej 11 sierpnia.

Zanim jednak wszyscy wyruszyli aby walczyć z błotem piachem i wodą przejechali przez Drawsko Pomorskie w paradzie prowadzeni przez Policję. W samej paradzie wzięli udział również załogi z ORLEN TEAM - Adam Małysz, Rafał Marton oraz Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. 

W pomoc stowarzyszeniu w organizacji rodzimego wydarzenia zaangażował się Burmistrz Zbigniew Ptak i jego zastępca Marek Tobiszewski. Oprócz nich lista wspierających jest bardzo długa. Wszyscy zostali uwzględnieni na plakatach i banerach.

Na niedzielę oprócz podsumowania wyników i wręczenia pucharów organizatorzy zaplanowali koncert zespołu FALKENBLUES (zaproszeni wszyscy godz. 14:00) i chwilę odpoczynku przy wspólnym posiłku. 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej