Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trenerzy szkolili się pod okiem trenera reprezentacji Polski U-20 oraz trenera Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin

  • Napisane przez  Erwin Biegajło
Trenerzy szkolili się pod okiem trenera reprezentacji Polski U-20 oraz trenera Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin

W niedzielę 19 czerwca w Czaplinku na stadionie miejskim odbyło się szkolenie trenerów Akademii Piłkarskiej oraz Lecha Czaplinek zorganizowany przez władze obu klubów.

Gośćmi i jednocześnie wykładowcami byli Miłosz Stępiński trener młodzieżowej reprezentacji Polski U-20 oraz Maksymilian Rogalski trener koordynator Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin.

Szkolenie odbyło się w dwóch blokach tematycznych.

Pierwszy z nich dotyczył szkolenia dzieci i młodzieży, w której odbyła się część teoretyczna oraz praktyczna. Drugi z nich dotyczył piłki seniorskiej w takim samym formacie. W zajęciach praktycznych udział wzięła grupa młodych zawodników z  Akademii Piłkarskiej Czaplinek oraz zawodnicy Lecha Czaplinek.

Był to niezwykle intensywnie spędzony dzień zarówno przez trenerów, zawodników jak i działaczy obu klubów.

Podziękowania kierujemy również do trenerów Miłosza i Maksymiliana za przyjęcie zaproszenia i przekazanie naszym trenerom wiedzy niezbędnej do pracy w piłce dziecięcej jak i seniorskiej – podsumowali Dominik Urban - PREZES LECHA CZAPLINEK i Erwin Biegajło - PREZES AKADEMII PIŁKARSKIEJ CZAPLINEK

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej