Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Troje nowych policjantów zasili drawską komendę

  • Napisane przez  DSI za mł. asp. Karolina Żych
Troje nowych policjantów zasili drawską komendę

21 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim rotę ślubowania złożyło troje nowych mundurowych, którzy zasilą stan etatowy drawskiej jednostki.

Ślubowania od nowych policjantów przyjął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim podinsp. Artur Sanecki. Komendant pogratulował nowym funkcjonariuszom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji, a także podkreślił w swojej przemowie, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa i służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą. W trakcie dzisiejszego uroczystego ślubowania kursanci otrzymali rozkazy o przyjęciu w szeregi Policji.

Pierwszą okazją do zgłębienia tajników policyjnego rzemiosła jest kilkumiesięczny kurs podstawowy w szkołach policyjnych, który niebawem nowo przyjęci policjanci rozpoczną.

Po zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, młodych funkcjonariuszy zobaczymy na ulicach naszego powiatu.

Trzech nowych policjantów zasili drawską komendę

Młodym kursantom życzymy powodzenia w nabywaniu wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim wytrwałości w tej niełatwej, wymagającej wielu poświęceń, ale i niezmiernie satysfakcjonującej służbie- informują policjanci

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej