Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czaplinek przebuduje część amfiteatru. Roboty trwają

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

Gmina Czaplinek rozpoczął realizację przebudowy ciągów komunikacyjnych na terenie amfiteatru. Zadanie realizuje Zakładu Remontu Dróg i Ulic Skrzypa Marcin z Czaplinka. Wartość zadania to ponad 150 tys. zł.

Przebudowa ciągów komunikacyjnych na terenie amfiteatru w Czaplinku została dofinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego kwotą 89 935 zł ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W wyniku zapytania ofertowego na wykonanie zadania otrzymano 3 oferty, z których najkorzystniejsza okazała się oferta Zakładu Remontu Dróg i Ulic Skrzypa Marcin z Czaplinka  za kwotę 156 531,00 zł.

Przebudowany zostanie ciąg komunikacyjny zlokalizowany pomiędzy sceną amfiteatru, a sektorami z miejscami dla widzów. Dotychczasowe płytki betonowe zostaną zmienione na kostkę betonowej. Ponadto wykonane zostaną schody zejściowe ze sceny i przebudowana zostanie kanalizacja deszczowa w obszarze przebudowywanego ciągu komunikacyjnego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej