Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zawody strzeleckie na terenie strzelnicy przy Zakładzie Karnym w Wierzchowie

  • Napisane przez  DSI za mjr Ewelina Mężydło
Fot. mjr Ewelina Mężydło Fot. mjr Ewelina Mężydło

Kapryśna aura 28 maja nie przeszkodziła w rozegraniu na terenie strzelnicy przy Zakładzie Karnym w Wierzchowie zawodów strzeleckich.


Odbyły się one pod patronatem Starosty Drawskiego Stanisława Cybuli, Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku oraz Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie.

Organizatorzy zawodów - Nadleśniczy Nadleśnictwa Złocieniec, Paweł Nowakowski i Dyrektor Zakładu Karnego w Wierzchowie ppłk Patrycjusz Uchroński zaprosili do pięknie położonej w lesie strzelnicy przedstawicieli urzędów miejskich z całego powiatu drawskiego, drużyny poszczególnych nadleśnictw, policji, prokuratury, Wójta Gminy Wierzchowo oraz przedstawicieli NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Wierzchowie. W szranki stanęła również ekipa gospodarzy, która na własnym terenie nie miała sobie równych. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo złoto zostało „w domu”.

Klasyfikacja drużynowa:

  • I miejsce-Zakład Karny w Wierzchowie,
  • II miejsce-NSZZFiPW przy ZK Wierzchowo,
  • III miejsce-Nadleśnictwo Kalisz Pomorski.

Klasyfikacja indywidualna: I miejsce-kpt. Konrad Nowak, ZK Wierzchowo, II miejsce- ppłk Patrycjusz Uchroński, ZK Wierzchowo, III miejsce-ppor. Bogdan Zdun-NSZZFiPW przy ZK Wierzchowo.

Gospodarze co prawda forów nie mieli, jednak z racji jednak regularnych ćwiczeń zgranie muszki i szczerbinki szło im najsprawniej. Gratulacje należą się Leśnikom z Kalisza i drużynom z miejsc zaraz za pudłem.

Zawody strzeleckie na terenie strzelnicy przy Zakładzie Karnym w Wierzchowie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej