Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak zwiększyć ruch z Facebooka? Sprawdzone sposoby

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Jak zwiększyć ruch z Facebooka? Sprawdzone sposoby

Facebook to najpopularniejsze medium społecznościowe w Polsce. Z serwisu korzysta aż 18 milionów odbiorców w naszym kraju. To nie tylko świetny sposób na kontakt ze znajomymi czy też poznawanie nowych osób, ale również ważne medium reklamowe i promocyjne.

Portal ten charakteryzuje się ogromnym potencjałem. Wykorzystaj go do rozwoju swojej marki i biznesu, pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży. Jak zatem zwiększyć ruch z Facebooka? Poznaj sprawdzone metody.

Publikuj posty z przekierowaniem do strony internetowej

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć ruch z FB na Twoją stronę, zacznij od regularnej publikacji postów z przekierowaniem do Twojej witryny bądź sklepu internetowego. W jaki sposób to zrobić? Najlepszym sposobem jest powiadomienie Twoich fanów o pojawieniu się nowego, interesującego wpisu na firmowym blogu, akcji rabatowej w e-sklepie czy też dodaniu do niego nowego produktu. Pamiętaj, aby treść wpisu była napisana w zachęcający sposób, żeby użytkownik z chęcią wszedł na witrynę docelową. Zadbaj o przykucie uwagi odbiorcy interesującym nagłówkiem. Nie zapomnij o dodaniu ciekawego zdjęcia, które również zachęci do odwiedzin.

Komentuj i lajkuj innych

Komentowanie oraz lajkowanie innych postów to doskonała metoda na przyciągnięcie nowych fanów. To niepisana zasada, która jednak działa dość dobrze zarówno na FB, jak i innych portalach społecznościowych. Osoba, której post polajkujesz bądź dodasz komentarz, prawdopodobnie również da lajka lub napisze komentarz pod Twoim postem. Warto zatem o to zadbać, szczególnie wobec osób należących do Twojej grupy docelowej.

Wiele osób decyduje się na obserwowanie konkretnego profilu albo przejście na stronę, gdy widzi, że dane konto ma dużą liczbę fanów. Zadbaj więc również o pozyskanie jak największej liczby użytkowników. Istnieje kilka sposobów na to, jak pozyskać Facebook obserwacje. Dodawaj interesujący content, a z pewnością zyskasz fanów. Niestety, proces ten może zająć Ci trochę czasu. Jeżeli nie chcesz czekać, kup lajki na FB od profesjonalnej firmy. Lajki i obserwacje zakupione od sprawdzonego dostawcy to gwarancja wysokiej jakości kont. Sprawdź, aby koniecznie były to konta polskie.

Udostępniaj posty na grupach docelowych

Na Facebooku znajdziesz tysiące grup tematycznych. Znając swoją grupę docelową, możesz dołączyć do tych społeczności i szukać tam potencjalnych klientów. Co istotne, wszelka aktywność na tych grupach powinna być prowadzona w przemyślany sposób i z wyczuciem. Użytkownicy Facebooka nie znoszą bowiem nachalnej reklamy. Najlepszym rozwiązaniem jest prezentowanie się jako ekspert w danej dziedzinie. Udzielaj się zatem często w różnych wątkach i prezentuj się jako specjalista, który służy pomocą i poradą. Możesz się również dzielić interesującymi treściami oraz nowinkami z Twojej branży. Działanie w obrębie grupy powinno skupiać się przede wszystkim na budowaniu pozytywnych relacji z jej członkami. Jednocześnie czynności te pomogą Ci budować wiarygodność Twoją i Twojej marki.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej