Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Samodzielny projekt kuchni? Pomoże ci w tym planer z Salonów Agata - opnie użytkowników

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Samodzielny projekt kuchni? Pomoże ci w tym planer z Salonów Agata - opnie użytkowników

Samodzielne planowanie kuchni to trudne zadanie. Rozkład szafek, szuflad, czy rozmieszczenie lodówki, zmywarki i zlewu względem okna… - do podjęcia jest wiele decyzji, z którymi wielu z nas może mieć niemały problem. Na szczęście w Salonach Agatach istnieje ciekawa usługa, która pomoże nam w zaprojektowaniu wymarzonej kuchni.

Czym jest planer kuchni?

Jest to program, który znajdziemy na stronie Salonów Agata. Z programu mogą skorzystać wszyscy, nawet bez zakładania konta na stronie. Zalogowanie się jest jednak opłacalne, ponieważ daje dostęp do wielu przydatnych opcji. Żeby ułatwić korzystanie z planera Salony Agata przygotowały instrukcję obsługi, która pomoże nam rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli wolimy poradzić się specjalisty w sprawie zaprojektowania kuchni, mamy możliwość skontaktowania się z projektantem przez wideorozmowę. To znacznie ułatwia pracę i pomaga zaoszczędzić sporo czasu.

Co możemy zobaczyć w planerze kuchni Salonów Agata?

Planer online ma wiele ciekawych funkcji. Po pierwsze możemy wybrać wymiary i kształt kuchni oraz jej podstawowe elementy, takie jak drzwi i okna. Następnie możemy przejść do etapu „urządzania” - dodawania szafek i szuflad o różnych rozmiarach. W projekcie można też umieścić inne elementy wyposażenia, na przykład sprzęty AGD oraz wszelkie dekoracje. Dzięki temu nie będziemy mieli najmniejszego problemu z wyobrażeniem sobie swojej kuchni. Po zapisaniu gotowego projektu możemy do niego wracać w każdej chwili, by wprowadzić konieczne zmiany.

Jeżeli mamy wątpliwości, możemy zapoznać się z opiniami klientów Salonów Agata. Zgromadził je portal biznes.interia.pl: https://biznes.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-modulowe-meble-kuchenne-qubik-z-salonow-agata-w-czym-tkwi-ic,nId,5711715.

Opinie o Salonach Agata – co klienci sądzą o planerze?

Sądząc po opiniach, jakie można znaleźć w Internecie, planer pomógł wielu osobom w samodzielnym planowaniu kuchni. Dzięki niemu nie popełniły one wielu podstawowych błędów przy projektowaniu. Oczywiście na początku możemy mieć problem z obsługą tego programu, dlatego wiele osób radzi, aby zapoznać się z instrukcją obsługi lub skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Na stronie znajdziemy też wideoporadnik, który w prosty sposób pomoże nam przejść przez planowanie kuchni. W każdym razie warto spróbować – w razie potrzeby zawsze możemy zatrudnić profesjonalistę.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej