Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Fajne wydarzenie sportowe już w czerwcu. Rozmawiamy z Przemkiem – współorganizatorem

  • Napisane przez  DSI
Przemysław Górny Przemysław Górny

Na 4 czerwca zaplanowano w Łobzie w Łobzie sportowe święto MMA. Będzie to premierowa edycja Fight Empire.  Jak zapowiadają organizatorzy przygotowanych zostało dwanaście elektryzujących pojedynków na zasadach MMA. Osiem zestawień zawodowych i cztery starcia semi pro. Jednym z organizatorów jest Przemysław Górny – sportowiec z Łobza, a jednocześnie zawodowy strażak z Drawska Pomorskiego.

Dwanaście mocnych zestawień, prawdziwa rywalizacja i czołowe nazwiska z kraju. Regulamin walki w jest wzbogacony o „soccer kick” i kolana na głowę w parterze – zapowiada Przemysław.

Oprócz wrażeń sportowych zaplanowano występ artystyczny TPS’a, taneczne występy pięknych pań z Mad boss Army. Nie obędzie się także bez gości specjalnych. Do Łobza przyjadą zawodnik UFC Johnny Walker, Gracjan Szadziński, Tomasz Romanowski czy Michał Pasternak

Gala odbędzie się w Łobzie w hali sportowej przy ulicy Orzeszkowej 7, a bilety można nabyć pod adresem: https://bkb.pl/74684-a9240 oraz bezpośrednio u zawodników walczących podczas gali.

Wydarzenie objęte patronatem DSI

MMA Łobez plakat

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej