Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Siatkarki nie pojechały na zawody bo zabrakło pieniędzy na transport

  • Napisane przez  DSI
Fot. KS Ogniwo Fot. KS Ogniwo

W Złocieńcu funkcjonuje Ogniwo Złocieniec. To klub sportowy, który trenuje dziewczęta oraz chłopców w zakresie piłki siatkowej. W ostatnim czasie zawodniczki nie pojechały na zawody bo najzwyczajniej zabrakło środków na transport, a klub zwrócił się apelem.

Z uwagi na brak możliwości zorganizowania transportu jedna z drużyn nie wystartowała w szczecińskim turnieju, a patrząc na poziom wszystkich drużyn należałaby do grona faworytów oraz awansu do finałów rozgrywek wojewódzkich – napisali siatkarze na swoim blogu.

Jak wskazał klub wynajmowanie hali sportowej od zespołu szkół pochłania niemal wszystkie ich środki finansowe uniemożliwiając start wszystkich dziewczynek. Dla nich opłata za wynajem hali podlegającej starostwu jest po prostu za droga.

Miejska hala jest tańsza, ale nie spełnia wymagań i warunków do przygotowywania dzieci do treningów siatkarskich, a dzieciom chcemy zapewnią jak najlepsze warunki do rozwoju bo im się należą – podkreślają działacze klubu

Zarząd, trener KS Ogniwo Złocieniec podkreślili, że nie pobierają żadnego wynagrodzenia i ich działalność jest w 100% społeczna. Wskazują natomiast, że opłata 50 zł to miesięczna składka za 6 godzin w tygodniu treningów siatkówki dla dzieci, oraz że są to najtańsze zajęcia sportowe w Złocieńcu.

Apel

Dlatego serdecznie zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców do wsparcia naszej działalności, w zamian za wpisy w mediach społecznościowych oraz miejscach reklamowych na strojach sportowych. Zapraszamy do kontaktu. Na 10 lat funkcjonowania klubu otrzymaliśmy 2 dotacje od Starostwo Powiatowe Drawsko Pom, które całkowicie przeznaczyliśmy na wyposażenie ponieważ, te które jest na hali jest już stare i zniszczone. Składamy wnioski o wszelkie możliwe dofinansowania, otrzymaliśmy też wsparcie od gminy Złocieniec – proszą sportowcy

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej