ROZUMIEM

Drawa remisuje z Energetykiem Gryfino 1:1

• Napisane przez  DSI na podstawie inf. mksdrawa.futbolowo.pl
MKS Drawa Drawsko. Fot. A.C. Archiwum DSI MKS Drawa Drawsko. Fot. A.C. Archiwum DSI

Drawa remisuje z Energetykiem Gryfino 1:1 (1:0). Bramkę strzela Marek Hermanowicz w 19 min.

Remis w tym meczu bez wątpliwości to strata 2 pkt. Drawszczanie przez większość meczu posiadali przewagę i stworzyli zdecydowanie więcej okazji bramkowych niż goście. Pierwsza połowa zaczęła się od dobrej gry obu zespołów. Jednak już w 19 min wynik otwiera Hermanowicz który silnie uderza po długim rogu. Była to kolejna akcja - wcześniej podobnej nie wykorzystał Zdunek. Nasi piłkarze stwarzali sporo sytuacji podbramkowych jednocześnie ładnie rozgrywając piłkę. Brakowało jednak kropki nad "i" i na przerwę schodzimy jedynie z jedną bramką zapasu.Druga połowa to również sporo akcji naszego zespołu jednak z biegiem czasu goście również starali się coraz groźniej atakować. Niestety mimo kilku szans nie podwyższamy wyniku natomiast Energetyk w doliczonym czasie strzela na 1:1.

Zdecydowanie szkoda tego remisu. Przed meczem z Arką trener Woźniak musi przeanalizować błędy i znaleźć sposób na pokonanie rezerw gdynian.