Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dwa rekordy Polski i medale w Mistrzostwch Polski Federacji GPC i PUTS

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz
Dwa rekordy Polski i medale w Mistrzostwch Polski Federacji GPC i PUTS

W dniach 2 i 3 kwietnia siłacze z całej Polski zaproszeni zostali do Zalesia, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Federacji GPC i PUTS w Trójboju Siłowym Raw oraz w singlach (przysiadach, w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu).

Uczestnikami Mistrzostw Polski byli także reprezentanci ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo w osobach Mateusz Rufkiewicz, Karol Frąckowiak i Mariusz Rufkiewicz.

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo wrócili do Drawska  Pomorskiego z 4 medalami w tym 3 złote i 1 srebrny oraz z 4 pucharami i dwoma  REKORDAMI POLSKI.

Indywidualne wyniki zawodników S.S.S. Rufian Jankowo:

Dwa rekordy Polski i medale w Mistrzostwch Polski Federacji GPC i PUTS
  • Mariusz Rufkiewicz kat. Master 55-59 lat do 100 kg - ZŁOTY MEDAL - trójbój siłowy  595 kg (przysiad ze sztangą 210 kg  REKORD POLSKI , wyciskanie sztangi leżąc 145 kg, martwy ciąg 240 kg)   oraz puchar za  I miejsce   w open Master powyżej 50 lat                                                             
  • Mateusz Rufkiewicz kat. senior do 90 kg - ZŁOTY MEDAL - martwy ciąg 290,5 kg - REKORD POLSKI oraz puchar za I miejsce wśród wszystkich zawodników w martwym ciągu                                                                                                                                       
  • Karol Frąckowiak kat. senior do 125 kg  - ZŁOTY MEDAL - przysiady ze sztangą 325 kg oraz puchar za I miejsce w open wszystkich zawodników  SREBRNY MEDAL - trójbój siłowy 800 kg (przysiad ze sztangą 325 kg, wyciskanie sztangi leżąc 175 kg, martwy ciąg 300 kg) oraz puchar za III miejsce  w open seniorów w trójboju siłowym.
Dwa rekordy Polski i medale w Mistrzostwch Polski Federacji GPC i PUTS

Udział zawodników S.S.S. Rufian Jankowo w tych zawodach  był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie zadania publicznego pn. tworzenie warunków, w tym rozwoju sportu w Gminie Drawsko Pomorskie w roku 2022  oraz pomocy sponsorów: Edmunda Olesińskiego i  Miłosza Radziuka.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej