Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest szansa na single trasy MTB z prawdziwego zdarzenia. Pojawiła się inicjatywa

  • Napisane przez  DSI
Fot: Cyclosport Fot: Cyclosport

Szlaki MTB to celowo przygotowane ścieżki i drogi ze znanym stopniem trudności, natomiast single tracki to wąskie i kręte ścieżki przygotowane z myślą o rowerzystach uwielbiających jazdę po wymagających, ale dających sporo dobrej zabawy trasach. Takiego formalnego elementu turystyki aktywnej i sportu u nas brakuje. Mamy za to bardzo dużo szlaków rowerowych. Tym czasem może się to zmienić.

Jak zapowiadają rowerzyści z Cyclosport Kalisz Pomorski być może w najbliższym czasie w gminie Kalisz Pomorski właśnie powstaną single i trasy MTB z prawdziwego zdarzenia. To za sprawą samych rowerzystów oraz Nadleśnictwa Kalisz Pomorski.

Obecnie w Nadleśnictwie Kalisz Pomorski trwa analiza możliwości budowy takich tras w lasach na terenie gminy.

Jest szansa na single trasy MTB z prawdziwego zdarzenia. Pojawiła się inicjatywa

Jak informują rowerzyści ukształtowanie terenów w naszej gminie aż prosi się o wykorzystanie wyjątkowych walorów naszej gminy do tego typu aktywności.

Wczoraj pasjonaci kolarstwa  wraz z przedstawicielami Nadleśnictwa Kalisz Pomorski zrobili przegląd pierwszego singla MTB w okolicach stadionu miejskiego w Kaliszu Pomorskim.

Czy Kalisz Pomorski mógłby być stać się lokalną kolebką MTB ? Warunki geograficzne są wg osób zajmujących się projektowaniem tego typu tras wymarzone - mówią

Jest szansa na single trasy MTB z prawdziwego zdarzenia. Pojawiła się inicjatywa

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej