Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowa placówka pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego w Złocieńcu - Kredyty Expert – zaprasza

  • Napisane przez  Akcja partnerska
Nowa placówka pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego w Złocieńcu - Kredyty Expert – zaprasza

W Złocieńcu przy ulicy Włókienniczej 11D (naprzeciw Intermarche) otwarto nową placówkę pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego, w której świadczone są bezpłatne usługi profesjonalnej pomocy w analizie dostępnych na rynku ofert kredytowych i pomoc w pozyskaniu różnego rodzaju kredytów i ubezpieczeń.

W działalności eksperta działającego na terenie powiatu drawskiego i okolicznych nastąpiło wiele zmian. Co takiego się zmieniło?

Co u Pana słychać Panie Januszu?

Z początkiem Września wróciłem do operacyjnej pracy stacjonarnej. W międzyczasie zaszło u mnie sporo istotnych zmian jako efekt m.in. pandemii COViD-19 jak chociażby zakończenie współpracy z Open Finance oraz zmiana siedziby firmy.

Najważniejszą jednak jest rozpoczęcie przeze mnie działalności pod własną marką „Kredyty Expert”.

Powyższe zmiany na pewno wpłyną na efektywność i jakość moich usług, bo sytuacja wymaga naprawdę dużej odwagi i w tych trudnych dla nas wszystkich czasach podwojenia wysiłków, aby każdy kto poszukuje korzystnych ofert kredytowania i ubezpieczeń znalazł właśnie takie za moim pośrednictwem.

Klienci szukają teraz kredytów jeszcze dokładniej analizują dostępne oferty. Faktem jest, że rynek „consumer finance” znalazł się w mocnym zakręcie, więc trzeba patrzeć szeroko, czego wyrazem jest przy okazji działania pod własną marką rozbudowa oferty.

Janusz Hałuszczyk, doradca w Złocieńcu, który pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt

Jak w takim razie sobie Pan radzi i jak działa w nowej rzeczywistości?

Nadal żyjemy raczej w stanie zawieszenia. Codziennie dochodzą nas ponure informacje o efektach działania wirusa. Przy czym raczej wykluczone jest kolejne całkowite zamknięcie gospodarki.

Poza tym w ramach licznych „tarczy pomocowych” – dostępne są dla firm setki miliardów złotych, co bardzo pomaga w zachowaniu bieżącej płynności, ale też mocno zniekształca prawdziwy obraz rynku i jego konkurencyjność.

Wyraźnie widać, że częste w ostatnim czasie podwyżki stóp procentowych przekładają się na spadki zdolności kredytowej kredytobiorców. Większych wolumenów wg mnie można spodziewać się dopiero po zasileniu gospodarki mocno oczekiwanymi środkami z Krajowego Planu Odbudowy co mam nadzieję nastąpi na początku przyszłego roku. Wierzę jednak, że niebawem przyjdzie czas konstruktywnych refleksji i wrócimy na ścieżkę wzrostu. 

Janusz Hałuszczyk, doradca w Złocieńcu, który pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt

Dlaczego warto współpracować z Kredyty Expert właśnie teraz?

Moim zdaniem warto korzystać z bezpłatnych usług mojej firmy, żeby w gąszczu ofert finansowania skutecznie je pozyskiwać unikając zbyt wysokich kosztów i być pewnym rzetelnego wyjaśnienia zawiłości ofert poszczególnych instytucji finansowych, a to w czasach burzliwych zmian jest kluczowe.

Co więc aktualnie firma „Kredyty Expert” ma do zaoferowania swoim potencjalnym i odziedziczonym z czasów współpracy z Open Finance Klientom?

Klienci znajdą tu szeroką, ale starannie wybraną ofertę produktów finansowych opartą o poniższe produkty:

  1. kredyty hipoteczne
  2. kredyty gotówkowe,
  3. finansowanie dla firm (kredyty firmowe, leasing, faktoring),
  4. kredyty samochodowe,
  5. ubezpieczenia majątkowe i życiowe,
  6. instalacje fotowoltaiczne.

Nowościami w ofercie są ubezpieczenia na Życie TUiR Met Life S.A. oraz instalacje fotowoltaiczne -drugiej pod względem udziałów w polskim rynku energetyki słonecznej firmy Sunday Polska Energia.

Bliska współpraca ze znanymi i doświadczonymi partnerami umożliwiła mi szybkie i skuteczne reagowanie na zachodzące na rynku zmiany i związane z nimi potrzeby Klientów. Okazuje się to kluczowe w czasach niepewności i obaw związanych z funkcjonowaniem w aktualnej rzeczywistości -tak COViD-owej jak tej ekonomicznej związanej choćby z podwyżkami cen energii.

Przypuszczam, że wzbogacenie oferty o instalacje fotowoltaiczne może wydać się Klientom najbardziej zaskakujące, ale sektor zielonej energii jest w Polsce ciągle w początkowej fazie rozwoju i silnie rośnie – otwiera to dla Klientów nowe możliwości, przynajmniej w perspektywie 3-5 letniej.     Do tego powiązanie z kredytem lub leasingiem na zakup oraz ubezpieczeniem instalacji PV gwarantuje Klientom szybką i kompleksową obsługę.

Jakie są plany i perspektywy dla firmy „Kredyty Expert” na rok 2022?

W kredytach hipotecznych i ubezpieczeniach raczej stabilne wzrosty wobec powolnego, ale systematycznego rozwoju rynku deweloperskiego na terenie naszego, ale i ościennych powiatów.

Z kolei rynek fotowoltaiki dla konsumentów indywidualnych i firm będzie bił kolejne rekordy sprzedaży szczególnie w kontekście planowanych do wdrożenia z początkiem Kwietnia 2022 roku zmian dotyczących mniej korzystnego sposobu rozliczania nadwyżek energii produkowanych przez instalacje fotowoltaiczne.

Najbardziej ryzykowny jest brak działania i bierne czekanie na lepsze czasy na rynku „consumer finance”, które pewnie wrócą, ale za dłuższą chwilę. W tym czasie trzeba Klientów obsługiwać jeszcze staranniej niż dotychczas, by polecali moje usługi znajomym i Rodzinie a z doświadczenia wiem, że to najskuteczniejsza metoda pozyskiwania nowych Klientów. Moja oferta bezsprzecznie daje im duży wybór.

Na koniec chcę za pośrednictwem DSI złożyć czytelnikom Najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim Zdrowych, Spokojnych i spędzanych w bezpiecznym cieple Rodzinnego ogniska Świąt Bożego Narodzenia oraz nam wszystkim w nadchodzącym roku 2022 powrotu do szeroko rozumianej normalności – tak w aspekcie zdrowotnym jak i ekonomicznym.

Mam nadzieję na spotkanie chociaż z częścią z Państwa w niedługim czasie do czego serdecznie zapraszam.

Janusz Hałuszczyk, doradca w Złocieńcu, który pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt

Dane Kontaktowe do eksperta

Janusz Hałuszczyk

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej