Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Siatkówka: Walczą w lidze bez chwili wytchnienia.

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Siatkówka: Walczą w lidze bez chwili wytchnienia.

W miniony weekend obie drużyny juniorek KPS Czaplinek rozegrały kolejne mecze w ramach zachodniopomorskiej ligi juniorek w sezonie 2021/2022.   

W sobotę 4 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku juniorki zmierzyły się z zespołem UKS Osiemnastka Szczecin.

Jako pierwsze do rywalizacji stanęły starsze zawodniczki – KPS I Czaplinek – które nie pozwoliły na zbyt wiele rywalkom, wygrywając pewnie po niespełna godzinie gry 3:0, o czym świadczą wyników poszczególnych setów odpowiednio 25:11, 25:10 oraz 25:8. Drugi mecz pomiędzy KPS II Czaplinek a UKS Osiemnastką Szczecin miał odwrotny przebieg i tym razem to drużyna szczecińska miała cały mecz pod kontrolą zwyciężając pewnie 3:0 i w setach 25:8, 25:7 i 25:13.

Zespoły z Czaplinka nie miały zbyt wiele czasu na regenerację, gdyż już w niedzielę 5 grudnia 2021 r. dziewczęta udały się do Gryfic na dwa spotkania z miejscowym GTS LOMS PLAS Gryfice.

Jako pierwsze na parkiet wyszły dziewczyny z KPS I Czaplinek. Po blisko dwóch godzinach gry w meczu pełnym zwrotów akcji (na własne życzenie) wygrały 3:2 (22:25, 25:17, 16:25, 25:12, 15:10).

Siatkówka: Walczą w lidze bez chwili wytchnienia.

Jako drugie do rywalizacji przystąpiły zawodniczki KPS II Czaplinek, które podobnie jak w sobotnim starciu, również tym razem musiały uznać wyższość rywalek, przegrywając 0:3 i w setach 7:25, 10:25, 7:25.

Mimo porażki z bardziej doświadczonym i starszym zespołem nasza młodsza drużyna zagrała lepiej niż we wcześniejszym meczu. Naszym juniorkom dziękujemy za pokazany charakter, wolę walki, ambicję, zaangażowanie w sobotnich i niedzielnych spotkaniach – relacjonuje Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek

Drużyny wystąpiły w składach:      

  • KPS I Czaplinek: Kuzio P., Babiak J., Babiak K., Kaczir A., Gabryś A., Waszajło M., Waszajło R. (libero), Michaliszyn L.
  • KPS II Czaplinek: Nowacka D., Michaliszyn D., Rylik D., Smuga K., Górska N., Jakubowicz H.
Siatkówka: Walczą w lidze bez chwili wytchnienia.

W najbliższą niedzielę 12 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku drużyny juniorek rozegrają kolejne mecze w lidze wojewódzkiej. Tym razem dojdzie do ciekawego pojedynku na szczycie pomiędzy KPS I Czaplinek (vice-lider) oraz UKS Pomorzanie-Pogodno-Bukowe Szczecin (lider). Po zakończeniu pierwszego spotkania nasz drugi zespół również zmierzy się z drużyną ze Szczecina.

Zapraszamy wszystkich kibiców na halę w Czaplinku na oba mecze, aby wspierać i dopingować nasze dziewczyny ! Początek rywalizacji o godzinie 10:00 – zachęca Łukasz Smoleński.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej