Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Anioły Zwierząt Niczyich – poruszająca historia pomocy

  • Napisane przez  DSI
Kociarnia Kociarnia

Kochani, musimy Wam opowiedzieć niesamowitą historię, jaka nam się niedawno przydarzyła – napisała Aleksandra Rudzińska ze złocienieckiej inicjatywy Anioły Zwierząt Niczyich-Adopcje psów i kotów.

Wolontariusze zbierają środki aby pomagać zwierzakom. Kupują karmę dla głodnych, leczą je u weterynarza, a do tego tworzą miejsce gdzie mogą je bezpiecznie przechować. Stworzyli także kociarnię, którą modernizują i remontują.

Historia, która się wydarzyła w Złocieńcu

Wolontariusze opowiedzieli o tym jak jena z osób chcąc wesprzeć ich w zbiórce pojęła bardzo poruszająca decyzję.

Anioły Zwierząt Niczyich – poruszająca historia pomocy
Remontowane pomieszczenie dla zwierząt

Pani Anioł – tak o niej mówią - w obliczu tragedii, jaką jest utrata ukochanej osoby i śmierć mamy postanowiła poprosić, aby zamiast kwiatów zmarłą uczczono groszem, przekazanym dla akcję Anioły Zwierząt Niczyich. Tak na potrzeby ratowania zwierząt trafiło 1001,86 zł.

Nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami jak niesamowicie wdzięczni jesteśmy za ten piękny gest, ale jesteśmy pewni, że ten ogrom ciepła i miłości na pewno wróci ze zdwojoną siłą do jego nadawców – dziękowała Aleksandra Rudzinska

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej