Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Remont najdłuższej prostej na ukończeniu. Tam kierowcy będą przekraczać prędkość

  • Napisane przez  DSI
Fot. Zarządca Fot. Zarządca

Kończy się przebudowa ponad 3,1 - kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 177 między miejscowościami Sośnica i Pławno. 177 to droga o długości 83 km łącząca Czaplinek i drogę krajowa nr 20 z drogą nr 10 i drogą nr 22.

Remontowany fragment to długi, prosty odcinek przebiegający przez las, do tego jezdnia została poszerzona do 6 metrów. W wyniku przebudowy zwiększy się komfort jazdy i wpłynie na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa kierowców. Już zarządca zauważa, że niestety skutkuje to często jazdą z większą lub wręcz nadmierną prędkością.

Zwiększa to komfort jazdy i wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa kierowców, co niestety skutkuje często jazdą z większą lub wręcz nadmierną prędkością. Uważajcie, bo różnie się to kończy – podały Drogi wojewódzkie na Pomorzu Zachodnim

Ostatnim etapem prac jest malowanie oznakowania poziomego. 

Zadanie znalazło się w tegorocznym planie zadań jednorocznych, realizowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Drawsku Pomorskim. Jego koszt to ponad 2,6 mln zł brutto.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej