Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu Pomorskim przygotowują się do akcji

  • Napisane przez  DSI
Fot. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu Pomorskim Fot. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu Pomorskim

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce i funkcjonuje już od 2001 r. Program jest oparty na pracy z darczyńcami i wolontariuszami.

To oni pomagają Rodzinom w potrzebie, tym którzy mają trudniej. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Tak jest właśnie w Kaliszu Pomorskim.

Dziesięć Wolontariuszek Rejonu Kalisz Pomorski wraz z Liderką, intensywnie pracuje, gdyż zgłoszono tam do akcji  Szlachetnej Paczki aż 17 rodzin.

Zadaniem wolontariuszek jest m. in. Odwiedziny rodziny i podjęcie decyzji, czy można je objąć pomocą.

18 listopada 2021 roku spotkałyśmy się w naszym MGOK-u, aby omówić i rozwiązać paczkowe problemy. Zrobiliśmy grupowe zdjęcia i par Wolontariuszek, które pracują z Rodzinami. Liczymy na współpracę z sympatykami i Darczyńcami 21 edycji Szlachetnej Paczki – informują

Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu Pomorskim przygotowują się do akcji

Do „weekendu cudów” pozostało mniej niż trzy tygodnie. Dzięki pomocy wolontariuszy rodziny mają szansę na polepszenie swojego życia, dzieci mogą jechać na wycieczkę szkolną, mieć nową kurtkę a dorośli mieć lodówkę w kuchni.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej