Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czy powstanie trójkąt ścieżek rowerowych ?

  • Napisane przez  DSI za Marcin Naruszewicz
Czy powstanie trójkąt ścieżek rowerowych ?

Jak poinformował Marcin Naruszewicz, Burmistrz Czaplinka 23 listopada wspólnie z zastępcą burmistrza Januszem Bartczakiem gościł w UM w Czaplinku burmistrzów: Sebastiana Witka z Połczyna Zdroju oraz Krzysztofa Zacharzewskiego ze Złocieńca.

W spotkaniu uczestniczyli również pracownicy Biura Komunikacji Rowerowej Urzędu Marszałkowskiego - Wanda Nowotarska oraz Wojciech Grela. S

potkanie odbyło się z inicjatywy Burmistrza Połczyna  - Sebastiana Witka w sprawie promocji Szwajcarii Połczyńskiej wraz z sąsiadującymi gminami:  Złocieńca (dawna gmina Ostrowice) i Czaplinka.

Podczas spotkania omawiane były dwa tematy: wspólna promocja produktów regionalnych z każdej gminy oraz koncepcja dołączenia ścieżki rowerowej z Czaplinka do już istniejącej na odcinku Złocieniec - Połczyn Zdrój. 

Utworzony trójkąt trzech gmin sąsiadujących ze sobą będzie miał duży wpływ na rozwój turystyki rowerowej w naszym regionie. Uczestnikom dziękuję za owocne spotkanie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej