Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

NARKOTYKI: Drawscy policjanci zatrzymali kierowcę. Jechał bez świateł i bez uprawnień

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
NARKOTYKI: Drawscy policjanci zatrzymali kierowcę. Jechał bez świateł i bez uprawnień

Policjanci z drawskiej komendy zatrzymali do kontroli 32-letniego mężczyznę, który zwrócił na siebie ich uwagę, ponieważ w trakcie kierowania samochodem, nie używał wymaganych przepisami drogowymi świateł. W trakcie kontroli ujawniono przy mężczyźnie narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany.

Do zdarzenia doszło około godz. 21:20 na jednej z ulic Drawska Pomorskiego. W trakcie patrolowania miasta policjanci zauważyli poruszający się samochód marki Audi A3, który przemieszczał się bez włączonych świateł. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. Podczas kontroli kierowca zaczął nerwowo się zachowywać, wzbudzając podejrzenia policjantów. W trakcie sprawdzenia mężczyzny i samochodu funkcjonariusze ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany.

Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnym systemie okazało się, że decyzją starostwa zostały cofnięte jemu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także kierował swoim pojazdem najprawdopodobniej będąc pod wpływem narkotyków.

Zakazane ustawą substancje zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej