Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pałac w Kaliszu Pomorskim kolejnym przystankiem wystawy „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

  • Napisane przez  DSI
Wystawa w Siemczynie Wystawa w Siemczynie

Po wernisażu wystawy fotografów i fotografików  „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” w Drawsku Pomorskim i wystawie w Siemczynie to Kalisz Pomorski i piękny pałac będzie kolejnym przystankiem, gdzie będzie można zobaczyć najpiękniejsze fotografie Pojezierza Drawskiego.

Wystawę w Kaliszu Pomorskim udało się zorganizować DSI oraz STYLBET dzięki współpracy z Burmistrzem Kalisza Pomorskiego, Biblioteką Publiczną w Kaliszu Pomorskim oraz zaangażowaniem Urszuli Miłoszewskiej.

Otwarcie wystawy odbędzie się w środę 24 listopada o 18:00 w Pałacu w Kaliszu Pomorskim

O wystawie „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Są to najpiękniejsze prace nadesłane przez fotografów i fotografików. Spośród 270 prac organizatorzy Drawskie Strony Internetowe oraz STYLBET wybrali najpiękniejszych 30.

Przez dwa tygodnie wystawę można było oglądać w Drawsku Pomorskim, dalej trafiła ona do gminy Czaplinek. Teraz będzie można ją zobaczyć w Kaliszu Pomorskim a dalej w podróż wyruszy do Złocieńca.

Partnerami projektu są Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Janusz Garbacz – Burmistrz Kalisza Pomorskiego, Krzysztof Czerwiński – Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Krzysztof Za charzewski – Burmistrz Złocieńca

Pałac w Kaliszu Pomorskim kolejnym przystankiem wystawy „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Poniżej prezentujemy autorską relację filmową Tadeusza Brożka z wernisażu w Drawsku Pomorskim oraz plakat

Pałac w Kaliszu Pomorskim kolejnym przystankiem wystawy „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej