Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Z Anią dzieci się wspaniale bawią i uczą angielskiego. Zaglądamy do EduFun w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  Akcja partnerska
Z Anią dzieci się wspaniale bawią i uczą angielskiego. Zaglądamy do EduFun w Drawsku Pomorskim

EduFun to nowy pomysł Ani Stasiak, która postanowiła stworzyć miejsce dla dzieci. Miejsce, w którym najmłodsi mogą się zarówno uczyć języka angielskiego jak i spędzić wolny czas na bezpiecznej zabawie.

EduFun znajduje się w Drawsku Pomorskim w Centrum Handlowym Drawa na III piętrze. Jak wyglądają zajęcia połączone z zabawą możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Jak podkreśla Ania największym atutem nowego miejsca jest atmosfera panująca w EduFun wpływa pozytywnie nie tylko na naukę nowego języka ale przede wszystkim na lepsze samopoczucie i rozwój dzieci.

Wykorzystując potencjał dziecka do przyswajania ogromnego zasobu słownictwa, nauka języka obcego może przynieść wspaniałe rezultaty. Jeżeli chcemy wykorzystać naturalny potencjał dziecka do nauki, możemy spokojnie zacząć naukę języka od najmłodszych lat. Dziecko jest w stanie niezwykle szybko przyswoić język obcy, ponieważ nauka nie kojarzy się mu z czymś negatywnym. Dla każdego malucha, nauka języka obcego może być fantastyczną zabawą.

Z Anią dzieci się wspaniale bawią i uczą angielskiego

Poza planowymi zajęciami grupowymi Ania Stasiak dodatkowo udziela indywidualnych korepetycji z j. angielskiego, a również zachęca do udziału w grupie niemowlaka.

EduFun - nowe miejsce dla dzieci w Drawsku, Tam najmłodsi mogą uczyć się języka angielskiego. Ania Stasiak zaprasza

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia zobacz na rozkład zajęć. Ania zaprasza do kontaktu:

Dane kontaktowe

  • Anna Stasiak EduFun
  • ul.Piłsudskiego 21/ 302
  • Drawsko Pom.
  • tel.881 168 756
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Facebook:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100070096261759
Z Anią dzieci się wspaniale bawią i uczą angielskiego

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej