Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

2021-12-19 Jarmark Bożonarodzeniowy w Drawsku

2021-12-19 Jarmark Bożonarodzeniowy w Drawsku

Na placu rozstawione zostaną stoiska handlowe z bombkami, stroikami, kartkami świątecznymi, rękodziełem bożonarodzeniowym, domowymi wypiekami, a także  licznymi atrakcjami dla dzieci. Podczas kiermaszu prowadzone będą mini warsztaty „Fabryka prezentów Świętego Mikołaja”. W pachnącej Fabryce Pierników będziemy wypiekać i dekorować świąteczne pierniki. Nie zabraknie też naszej  kiermaszowej tradycji, czyli pysznych pierogów i czerwonego barszczu. Wszystkim odwiedzającym  i wystawcom czas umilać będą występy na scenie.

Zapraszamy !

Zgłoszenia wystawców : 943413896, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 19 grudnia 2021 r. /niedziela/ w godz. 900-1500.

Udział w kiermaszu jest nieodpłatny. Wszystkim wystawcom oferujemy miejsce wystawiennicze, a w razie potrzeby także dostęp do prądu. Do udziału w kiermaszu zapraszamy indywidualnych twórców rękodzieła artystycznego i ludowego, szkoły, stowarzyszenia, fundacje, świetlice wiejskie itp., a także firmy i przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wyrobów cukierniczych, piekarniczych i wędliniarskich.

Jako organizatorzy postaraliśmy się o bardzo ciekawy program artystyczny, wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci, gdyż chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców do odwiedzenia naszego kiermaszu. Zależy nam również na ciekawej i urozmaiconej ofercie handlowej na jarmarku-dochód ze sprzedaży wyrobów z kiermaszu pozostaje do dyspozycji wystawców. Zapraszamy również do zgłaszania swoich wyrobów do udziału w konkursach, a dla laureatów przewidujemy dyplomy i upominki finansowe.

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne do dnia 14 grudnia 2021 r. do sekretariatu ośrodka tel. 94-341 38 96  wraz z informacjami technicznymi

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej