Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Siatkarki z KPS Czaplinek walczył w Szczecinie

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Siatkarki z KPS Czaplinek walczył w Szczecinie

W sobotę 30 października oba zespoły juniorek KPS Czaplinek udały się do Szczecina na mecz z UKS Pomorzanie-Pogodno-Bukowe Szczecin w ramach wojewódzkiej ligi juniorek.

Jako pierwsze do rywalizacji stanęły zawodniczki KPS I Czaplinek. Po blisko 1,5 godzinie gry uległy drużynie ze Szczecina 1:3. Pierwszy set to dobra gra zespołu z Czaplinka, co przełożyło się na zwycięstwo w tej partii.

W trzech kolejnych odsłonach lepsze okazały się gospodynie, które zasłużenie wygrały spotkanie. Cieszyć może fakt, że mecz był dużo lepszy niż poprzedni przeciwko drużynie z Gryfic.

Niespełna godzinę od zakończenia pierwszego spotkania do rywalizacji przystąpiły gospodynie i KPS II Czaplinek. Podobnie jak pierwszy zespół również młodsze zawodniczki musiały uznać wyższość rywalek, przegrywając mecz 0:3. Tutaj niestety zarysowała się znaczna przewaga umiejętności i doświadczenia przeciwniczek.

Siatkarki z KPS Czaplinek walczył w Szczecinie

Mimo porażek naszym dziewczynom dziękujemy za podjętą walkę oraz pokazane zaangażowanie podczas spotkań i życzymy powodzenia w kolejnych meczach – podsumował mecze Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek

  • KPS I Czaplinek w Szczecinie wystąpił w składzie: Kuzio P., Michaliszyn L., Babiak J., Babiak K., Waszajło M., Kalka B., Waszajło R., Kaczir A.,
  • KPS II Czaplinek w zestawieniu: Zalewska Z., Kliszczak S., Michaliszyn D., Wojtczak A., Nowacka D., Jakubowicz H., Smuga K., Wojtczak K. Trenerem naszych drużyn juniorskich jest Krzysztof Rosiak.
Siatkarki z KPS Czaplinek walczył w Szczecinie
Siatkarki z KPS Czaplinek walczył w Szczecinie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej