Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Młodzi piłkarze rozegrali Mistrzostwa Powiatu Drawskiego

  • Napisane przez  Marek Mikołajczuk
Zwycięzcy turnieju Zwycięzcy turnieju

W Kaliszu Pomorskim 20 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Nożnej Chłopców.

Do rozgrywek zgłosiły się drużyny Zespołu Szkół w Czaplinku, w Złocieńcu oraz drużyna gospodarzy z ZS w Kaliszu Pomorskim.                                                                 
 
Rozgrywki odbyły się w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.  To jeden z najbardziej sprawiedliwych systemów gier - nawet chwilowa niedyspozycja w którymś meczu  czy wyjątkowe szczęście przeciwników w innym, w zasadzie nie wpływają na końcową kolejność, a wyniki końcowe odzwierciedlają rzeczywistą wartość zespołów. W przyjętym przez opiekunów drużyn systemie gry każda z drużyn musiała rozgrywać dwa mecze z rzędu.
 
Reprezentacja ZS Czaplinek w rewanżowym meczu z drużyną ZS w Złocieńcu zdobyła pierwsze miejsce, a tym samym tytuł mistrza powiatu drawskiego w piłce nożnej chłopców.
Najlepszym zawodnikiem całego turniej był reprezentant ZS w Czaplinku - Jakub Krzemień. Jego ogromne doświadczenie meczowe, szybkość i doskonałe umiejętności techniczne dały przewagę nad rywalami. Jakub zdobył 3 bramki, a także przyczynił się do zdobycia bramek przez innych reprezentantów szkoły.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej