Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trudne zmagania młodych zawodników z Czaplinka nad morzem

  • Napisane przez  DSI, Erwin Biegajło
Trudne zmagania młodych zawodników z Czaplinka nad morzem

W dniach 16, 17 października drużyna Żaków z AP Czaplinek rywalizowała w mocno obsadzonym turnieju SZTORM CUP w Rewalu. Zawodnicy z Czaplinka mogli zmierzyć się na boisku między innymi z takimi zespołami jak: GÓRNIK ZABRZE, POGOŃ SZCZECIN, LECH POZNAŃ, KOTWICA KOŁOBRZEG czy BŁĘKITNI STARGARD.

W sumie w zawodach udział wzięło 12 drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym. Ostatecznie AP Czaplinek zakończyła rywalizację na 7 miejscu.

Z pewnością nie wynik tu jednak był ważny ale bagaż doświadczeń, które chłopcy jak i trener zebrali podczas tego turnieju. Chłopcom dziękuję za udział i życzę sukcesów w kolejnych turniejach, Dziękujemy bardzo panu Ireneuszowi Gackiemu właścicielowi firmy Iras za wygodny i bezpieczny transport naszych dzieci na turniej – podsumował wynik Erwin Biegajło

Korzystając z wolnego czasu pomiędzy meczami drużyna wraz z trenerem udała się również na spacer nad morze.

W turnieju udział wzięli: PIET BALVERT, MATEUSZ BACZYŃSKI, MIKOŁAJ MIGIELICZ, SZYMON BIEGAJŁO, ANTEK ŁESYK, KSAWERY PAULIŃSKI, ALAN POWIERSKI, WOJTEK PAWLIK, SZYMON MŁYNARCZYK, MICHAŁ STĘPNIAK – wyróżniony podczas turnieju jako najlepszy zawodnik zespołu.

TRENER: ADAM MARCZAK

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej