Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Historia na 6 metrach kwadratowych. Te tablice to kompendium wiedzy o historii drawskiej szkoły

  • Napisane przez  DSI
Historia na 6 metrach kwadratowych. Te tablice to kompendium wiedzy o historii drawskiej szkoły

W Szkole Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim przygotowana została wystawa. Na sześciu metrach kwadratowych specjalnie przygotowanych tablic można zapoznać się z historią nie tylko drawskiej placówki, ale i historii szkolnictwa w Drawsku Pomorskim i dawnym Dramburgu

Pomysłodawczynią i motorem powstania wystawy jest Lucyna Jabłońska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim. O tej wartościowej wystawie oraz planach rozmawialiśmy z Panią Dyrektor. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

Wystawa pokazuje dzieje placówki od czasów najdawniejszych do dziś. Jest w niej wiele ciekawostek, zaskakujących informacji, doskonale przygotowanych graficznie.

Tablice będzie można zobaczyć już o 14 października. Na czwartek zaplanowano uroczyste odsłonięcie wystawy. W trakcie uroczystości odsłonięta będzie także odresturowana dawna tablica absolwentów oraz otwarta Izba Tradycji Szkoły.

Zainteresowani mogą zobaczyć wystawę kontaktując się z sekretariatem szkoły.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej