Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Hejt i cyberprzemoc. To powód wizyty policjantów w szkole

  • Napisane przez  st. sierż. Paulina Urbańska
Hejt i cyberprzemoc. To powód wizyty policjantów w szkole

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom. przeprowadzili spotkania z dziećmi Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pom. na których wiodącym tematem była problematyka hejtu i cyberprzemocy.

Mundurowi mówili o tym co to jest hejt i jak bronić się przed hejtem, który jest częstym zjawiskiem w wirtualnym świecie. Przypomnieli dzieciom kwestie dotyczące bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Omówili skutki jakie może przynieść zamieszczanie zdjęć czy filmów w Internecie oraz przypomnieli, że nikt nie jest w sieci anonimowy. Podczas spotkania poruszano także tematykę odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.

Hejt i cyberprzemoc. To powód wizyty policjantów w szkole


Funkcjonariusze omówili także z uczniami zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, między innymi stosowanie elementów odblaskowych i prawidłowego oświetlenia. Uczniowie zadawali wiele interesujący pytań i włączali się w rozmowę.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej