Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Strażacy z 16 komend rywalizowało w Drawsku Pomorskim o piłkarski puchar

  • Napisane przez  Tomasz Walkiewicz
Fot. Joanna Lauersdorf Fot. Joanna Lauersdorf

29 września 2021r. z inicjatywy Stowarzyszenia Żarek oraz KP PSP Drawsko Pom.   odbył się wyjątkowy turniej piłkarski dla strażaków PSP z województwa zachodniopomorskiego. Patronat nad imprezą objął st. bryg. Jarosław Tomczyk Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP w Szczecinie.

16 komend z Pomorza Zachodniego rywalizowało jednocześnie na czterech mini boiskach. Na boisku była zacięta walka, duże zaangażowanie, składne akcje , piękne parady i wyjątkowej urody gole.

Z drugiej strony spotkali się funkcjonariusze PSP aby odpocząć, zrelaksować się i zintegrować się z kolegami z innych jednostek. Sportowa rywalizacja trwała 5 godzin.

Strażacy z 16 komend rywalizowali w Drawsku Pomorskim o piłkarski puchar

Na zakończenie turnieju odbyło się oficjalne wręczenie nagród przez Komendanta Wojewódzkiego PSP, Stanisława Cybulę Starostę Drawskiego, Krzysztofa Czerwińskiego Burmistrza Drawska Pomorskiego, bryg. Pawła Dymeckiego Komendanta Powiatowego PSP w Drawsku Pomorskim oraz Michała Walkiewicza Przewodniczącego Stowarzyszenia Żarek.

Uczestnicy otrzymali poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. KM PSP Koszalin
  2. KM PSP Świnoujście
  3. KP PSP Łobez

Turniej Fire Cup był współfinansowany w ramach Programu Społecznik „Społecznik na lata 2019-2021 -Program Marszałkowski”.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej