Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W Kaliszu Pomorskim przygotowują się do akcji „Szlachetnej Paczki”

  • Napisane przez  Anna Józiak
W Kaliszu Pomorskim przygotowują się do akcji „Szlachetnej Paczki”

W Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim odbyło się spotkanie wolontariuszy „Szlachetnej Paczki” tworzących rejon Kalisz Pomorski z uczniami.

 
Spotkanie prowadziły Liderki Rejonu: Wiesława MinkiewiczPatrycja Przybysz Edyta Brzychcy. Organizatorem spotkania była pedagog szkolny Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim, Anna Józiak.
 
Podczas spotkania młodzież otrzymała cenne informacje dotyczące misji „Szlachetnej Paczki”, głównego celu tegorocznej edycji, procesu rekrutacji i zadań wolontariuszy.
 
Poczucie radości i szczęścia, jakie płyną z niesienia pomocy i wspólnego dzielenia się dobrem z potrzebującymi sprawiają, że „Szlachetna Paczka” stała się dla uczniów nowym wyzwaniem.
 
Licealistki: Julia, Wiktoria, Martyna, Asia, Paulina, Zosia, Maja zadeklarowały chęć udziału w akcji. Wierzymy, że wspólnie uda nam się dotrzeć do potrzebujących rodzin i udzielić im wsparcia.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej