Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko: 60-cioro najmłodszych ślubowało w Dniu Przedszkolaka

  • Napisane przez  DSI za Wioletta Kruszniewska
Drawsko: 60-cioro najmłodszych ślubowało w Dniu Przedszkolaka

„Przyrzekamy co dzień rano buzię zawsze mieć roześmianą! Przyrzekamy nie płakać, nie szlochać i swoje Panie mocno kochać! Przyrzekamy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować! Przyrzekamy, choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie bawić się w naszej sali..!”

Tymi słowami przysięgi rozpoczęły się tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, które odbyły się 20 września w Szkole Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim na przyszkolnym boisku sportowym.

Ponad 60-cioro najmłodszych uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami bawiło się, tańczyło i rywalizowało w zawodach przez prawie dwie godziny.

Najpierw były przyrzeczenia i pasowanie na przedszkolaka. Potem zabawy, tańce i animacje pod okiem wspaniałych animatorek: Beaty Olejnik i Justyny Kowalczyk.

Na koniec dzieci poczuły ducha sportu i stanęły do klasowych rywalizacji w szalonych wyścigach rzędów. Wszyscy okazali się świetnymi sportowcami, a tego dnia nie było przegranych. W klasach dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy od wychowawców. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć.

Do zabaw zachęcała piękna słoneczna pogoda, którą zgotowało odchodzące lato. Dla dzieci Dyrekcja szkoły przygotowała specjalne życzenia oraz słodką niespodziankę.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej