Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Razem mogą odetchnąć i oderwać się od codziennośći – ciekawy projekt w Kaliszu Pomorskim.

  • Napisane przez  DSI
Fot. Aneta Olszacka Fot. Aneta Olszacka

Panie realizują projekt w Kaliszu Pomorskim. Nazwały go „KOBIETY DLA KOBIET”. Właśnie w ramach tego projektu odbyło się pierwsze kobiece spotkanie

Spotkanie pod hasłem „Poznajmy się” już za nami. wesołe, przyjazne, a chwilami też bardzo emocjonalnie.

Z pewną nieśmiałością, ale i zaciekawieniem wychyliłyśmy głowy z naszych „skorupek”, by mówić i słuchać o sobie. Pomocne z pewnością okazały się dobrane ćwiczenia warsztatowe. Dziękujemy za wszystko Uczestniczkom projektu! I gratulujemy odwagi, którą chyba każda musiała w sobie odszukać podczas tego poniedziałkowego spotkania – relacjonują organizatorki Aneta, Magda, Sylwia, Asia i Bernadetta.

Pomysłodawczynie mają nadzieję, że choć część z uczestniczek znalazła wśród miejsce dla siebie, gdzie mogła odetchnąć, oderwać się od codzienności i poczuć się wystarczającą, taką jaką jest, bez silenia się kolejny raz na bycie najzdolniejszą, najładniejszą i perfekcyjną SUPER WOMAN.

Kolejne warsztaty odbędą się już 22 września. W organizacji tego spotkania pomogła dyrekcja Zespołu Szkół im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 września 2001 r. Partnerami projektu są również: Pracownia Krawiecka Babette-Style, Pracownia Krawiecka Exactly,  Marta Krymowska (usługi fryzjerskie) oraz Danuta Stempień (Mary Kay).

Projekt dofinansowany został ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kalisz Pomorski.

„KOBIETY DLA KOBIET” – ciekawy projekt w Kaliszu Pomorskim.
 
„KOBIETY DLA KOBIET” – ciekawy projekt w Kaliszu Pomorskim.
„KOBIETY DLA KOBIET” – ciekawy projekt w Kaliszu Pomorskim.
 
„KOBIETY DLA KOBIET” – ciekawy projekt w Kaliszu Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej