Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powstało miejsce, które warto odwiedzić. Jest niedaleko. W Suchowie

  • Napisane przez  DSI
Powstało miejsce, które warto odwiedzić. Jest niedaleko. W Suchowie

Efektywna zmiana nie jest tym, co Ty robisz ludziom. To jest to, co Ty robisz razem z nimi”. Ta piękna maksyma idealnie wpisuje się w ramy naszej ponad dwu letniej pracy i realizacji Projektu Społecznej Rewitalizacji „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw” – mówi Joanna Maliczewska zaangażowana w projekt.

Podczas tej inicjatywy, mieszkańcy Suchowa, z placu, który zarastał krzakami, zaroślami i nierównościami stworzyli „Posiadówkę” – idealne miejsce do odpoczynku i integracji.  Teraz miejsce to cieszy się coraz większą popularnością wśród okolicznych wsi.

„Posiadówka” jest miejscem, które podzielone jest na kilka stref m.in.: strefę gracza, relaksówkę, maluchówkę, piłkówkę, artegłówkę, hamakówkę.

Podczas realizacji dwóch projektów została wykonana naturalna ścieżka sensoryczna, plenerowa gra „story cubes” z pięknymi rysunkami, zostało wykonane duże, drewniane eko-domino, został wydzielony plac wśród pięknych młodych sosen wokół, którego porozwieszane zostały hamaki, zakupiony został stół do gry w tenisa stołowego, piłkarzyki, boisko do gry w siatkówkę, powstał zakątek różany, zakupiona została altana ale także powstało wiele innych ciekawych atrakcji. 

Mamy ogromną nadzieję rozwijać to miejsce o coraz to nowsze elementy. Cieszymy się, że w pracy nad upiększaniem „Posiadówki” angażują się wszyscy mieszkańcy Suchowa, bez względu na wiek i mamy nadzieję, że zadbamy o nasze wspólne dobro! Dziękujemy –podsumowuje grupa inicjatywna projektu Społecznej Rewitalizacji w Suchowie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej