Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wojska inzynieryjne Armii USA zakończyły ćwiczenia Resolute Castle. Dzięki temu realizowano zadania modernizacji poligonu

  • Napisane przez  CSWL
Wojska inzynieryjne Armii USA zakończyły ćwiczenia Resolute Castle. Dzięki temu realizowano zadania modernizacji poligonu

W czwartek 02 września Komendant Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko Pułkownik Marek Gmurski spotkał się z żołnierzami amerykańskimi jednego z pododdziałów inżynieryjnych, który w ostatnim okresie wspólnie z polskimi żołnierzami realizował szkolenie w ramach ćwiczenia Resolute Castle.

Spotkanie było okazją do podziękowania żołnierzom za pracę, zaangażowanie i wkład wniesiony w rozbudowę i modernizację poligonu drawskiego oraz dostosowanie jego infrastruktury do potrzeb szkolenia wojsk własnych i sojuszniczych. Pułkownik Gmurski podkreślił, że trwające od kilku lat ćwiczenie Resolute Castle ma ogromne znaczenie dla komendy poligonu drawskiego. 

Na zakończenie żołnierze obejrzeli okolicznościową wystawę oraz otrzymali drobne upominki. W imieniu amerykańskiego batalionu inżynieryjnego podziękowania za doskonałą współpracę przekazał dowódca major Cook.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej