Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Niedziela. Trzy niebezpieczne wypadki. Relacje służb ratowniczych

  • Napisane przez  DSI za OSP Czaplinek, MDP OSP Złocieniec
Fot. OSP Czaplinek, MDP OSP Złocieniec Fot. OSP Czaplinek, MDP OSP Złocieniec

W niedzielę doszło do trzech groźnych wypadków na terenie powiatu drawskiego i jego granicy.

Pierwszy z nich miał miejsce 29 sierpnia przed godziną 9:58, kiedy to do akcji  jednostka OSP Czaplinek. Wypadek miał miejsce na DW163 w okolicy m. Iłowiec. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy wpadł w poślizg, dachował i znajduje się poza obrysem jezdni w przydrożnym rowie. Kierujący został opatrzony przez Zespół Ratownictwa Medycznego i przetransportowany do szpitala. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp OSP Machliny, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Niedziela. Trzy niebezpieczne wypadki. Relacje służb ratowniczych

Kolejny z nich wydarzył się o przed godziną 14. Jak poinformowali strażacy z MDP OSP Złocieniec o godzinie 13:52 wysłano z OSP Złocieniec zastęp  GLBARt do wypadku drogowego na trasie Złocieniec - Siecino. Doszło tam do dachowania samochodu osobowego w którym podróżował mężczyzna. Na szczęście kierowcy nic się stało.

Niedziela. Trzy niebezpieczne wypadki. Relacje służb ratowniczych

Kilka godzin później około godziny 16:28 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do wypadku na DK20 w okolicy m. Karsno. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy marki Renault wypadł z zakrętu, dachował i znajduje się w przydrożnym rowie.

Niedziela. Trzy niebezpieczne wypadki. Relacje służb ratowniczych

Dwie osoby poszkodowane opuściły pojazd o własnych siłach, zostały zaopatrzone na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 radiowozy Policji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej