Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Strażacy relacjonują tragiczny wypadek w okolicach m. Nowa Wieś

  • Napisane przez  OSP Czaplinek
Fot. OSP Czaplinek Fot. OSP Czaplinek

28 sierpnia około godziny 19:01 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem na DW 163 w okolicach m. Nowa Wieś. Po dotarciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania zabezpieczono pojazdy. 

Jak informuje OSP Czaplinek samochodem osobowym marki VW i motocykla ponieśli śmierć w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu przez kilka godzin pracowali technicy policyjni wraz z prokuratorem, w tym czasie nasze działania polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia.

Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych, przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyto ciało kierowcy samochodu. Na czas prowadzonych działań droga była zamknięta w obu kierunkach.

Strażacy relacjonują tragiczny wypadek

W działaniach udział brały: 2x OSP Czaplinek, 1x OSP Machliny, 1x PSP Drawsko, Komendant Powiatowy PSP w Drawsku Pomorskim, 1x OSP Golce, 4x Policja 1x ŻW, 1x Prokurator, 2x ZRM.

Strażacy relacjonują tragiczny wypadek

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej