Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ważny komunikat dla kierowców

  • Napisane przez  ZDW
Ważny komunikat dla kierowców

Zarząd Dróg Wojewódzkich wydał komunikat, że 16 sierpnia zmienia się organizacja ruchu na drodze wojewódzkiej nr 163 na odcinku Połczyn-Zdrój  - Czaplinek

Organizacja ruchu zakłada całkowite ZAMKNIĘCIE odcinka tej drogi od Połczyna Zdrój (od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 173) do Czaplinka (do zjazdu na parking leśny w pobliżu miejscowości Czarnkowie).

Zostaną wprowadzone objazdy

  • Dla relacji Kołobrzeg - Wałcz (dla jadących znad morza): Połczyn Zdrój (zjazd z drogi wojewódzkiej nr 163 na drogę wojewódzką nr 172) - Barwice (zjazd na drogę 171) - Czaplinek (powrót na drogę nr 163);
  • Dla relacji Wałcz - Kołobrzeg (nad morze): Czaplinek (zjazd z drogi wojewódzkiej 163 na drogę nr 171) - Barwice (zjazd na drogę wojewódzką nr 172) - Połczyn Zdrój (powrót na drogę wojewódzką nr 163).

Na odcinku tym znajduje się szereg przepustów na dużych głębokościach. W trakcie ich przebudowy prowadzone będą głębokie wykopy, które nie pozwalają na bezpieczny przejazd pojazdów.  Ruch tą trasą powinien zostać przywrócony do 15 grudnia.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej