Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na tej hali będzie dobrze widać. Wybrano wykonawcę wymiany oświetlenia

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Fot. UM

Czaplinek przeprowadził procedurę, w której wyłoniona została firma, która zajmie się wymianą oświetlenia Sali sportowej w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku. Inwestycję zrealizuje firma A’BELL z Gdańska.

Koszt inwestycji firma przewidziała na 42 tys. zł.

Sala sportowa ma wymiary 45 m x 26,6 m i ma tam zostać zamontowanych  40 opraw świetlnych rozmieszczonych w trzech rzędach na trzech różnych wysokościach: 7,8 m, 9 m i 11 m. Średnie natężenie światła określono min. 500 lx na podłodze, temperatura barwowa 4000 K a współczynnik oddawania barw RA 80.

W ramach inwestycji wykonawca ma wykonać demontaż i utylizację istniejących opraw oświetleniowych (30 sztuk).

Czaplinek realizuje zadanie w ramach operacji pn. „Montaż nowego oświetlenia i ścianki wspinaczkowej w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej