Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Anna Samusionek w drawskim Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny. Annę zobaczycie podczas koncertu

  • Napisane przez  DSI
Fot. Ośrodek Fot. Ośrodek

Niezwykłe spotkanie odbyło się w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim. Dzisiaj podopieczni gościli w swoim domu Annę Samusionek, Piotra Samulaka ze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej oraz członków zespołu "W Nim".

Dziewczyny przy akompaniamencie gitary dały piękny koncert, piękny tak dla ucha jak i duszy.  Pani Anna natomiast zdradziła kilka tajników aktorskiej pracy.

Spotkanie z Anną podczas koncertu

18 lipca o godz. 18:00 w Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej, ul. Jana Pawła II 16 w Złocieńcu oraz 23 lipca o godz. 18:30 w Kościele pw. Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa, ul. Obrońców Westerplatte 35 w Drawsku Pomorskim odbędą się charytatywne Koncertu Gospel. Jest to wyjątkowy program artystyczny prowadzony przez Annę Samusionek, na który składają się recytacje i utwory religijne w polskich współczesnych aranżacjach w wykonaniu artystów z różnych stron naszego kraju. Koncert jest działaniem charytatywnym, zbieramy środki na leczenie 3,5 letniej Kai Wawer ze Złocieńca. Zachorowała na siatkówczaka oka. W połowie grudnia 2020r. otrzymała I kurację chemioterapii JOE po operacji usunięciu gałki ocznej prawej. Zebrane wcześniej fundusze zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację dla Kai, na dojazdy do Kliniki Onkologii w Warszawie. Kaja teraz jest po serii chemioterapii. Niestety implant się nie przyjął,, dlatego potrzebna była wizyta i konsultacja w prywatnej klinice okulistycznej w Monachium, gdzie będzie realizowane dalsze leczenie. Kaja potrzebuje nadal 60 tysięcy złotych naszego wsparcia.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej