Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Artystyczne Podwórko. Spotkanie z Magdaleną i Wojciechem

  • Napisane przez  DSI
foto: E. Kordek foto: E. Kordek

Ożywa Artystyczne Podwórko przy Złocienieckim Ośrodku Kultury. Stworzone muzyczne miejsce zaraz przy budynku ZOK zaprasza nowymi pomysłami.

W piątkowy wieczór Artystyczne Podwórko przy Złocienieckim Ośrodku Kultury rozbrzmiało dźwiękami najpopularniejszych polskich i światowych przebojów. Wszystko za sprawą wyjątkowego duetu - Magdaleny Kucharskiej i Wojciecha Kucharskiego. To pierwsze  takie wydarzenie w tym miejscu.

Był to pierwszy tego typu koncert w tym miejscu, jak się okazało (również z relacji naszych sąsiadów ? ) - bardzo udany! Prawdziwa magia ukazała się jednak tuż po zachodzie słońca - leżaki dla widzów, zimne napoje, gra świateł, a do tego wspaniały wokal Magdy i Wojtka - wszystko to pozwoliło oderwać się od rzeczywistości i błogo zacząć weekend – relacjonuje Magdalena Owczarek

Wiemy, że 6 sierpnia ZOK zaprasza na kolejne wydarzenie. Tym razem na podwórkowej scenie wystąpi duet Kuba i Kuba ? Piękne zdjęcia zrobiła Elżbieta Korek.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej