Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

22 przekroczenia dozwolonej prędkości w kilka godzin. Akcja policjantów naszej komendy

  • Napisane przez  sierż. sztab. Karolina Żych
22 przekroczenia dozwolonej prędkości w kilka godzin. Akcja policjantów naszej komendy

Policjanci drawskiego Ogniwa Ruchu Drogowego, w tym Grupa Speed, prowadzili działania „Prędkość” mające na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach naszego powiatu.

Prędkość jest nadal głównym czynnikiem mającym wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Każdego dnia policjanci „walczą” na drodze z niebezpiecznymi zachowaniami kierowców rażąco naruszających przepisy ruchu drogowego, których nie opuszcza brawura i brak wyobraźni na drodze.

W ciągu kilku godzin funkcjonariusze ujawnili 22 wykroczenia polegające na przekroczeniu dozwolonej prędkości.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

Była również akcja badania prawidłowości oświetlenia

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili również działania „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”. Głównym celem akcji jest przypominanie kierującym, że zewnętrzne światła w naszych pojazdach są wbrew pozorom bardzo ważne w okresie letnim w relacji pieszy – kierujący zwłaszcza przy tak zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Policjanci dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w trakcie wakacji sprawdzali trzeźwość kierujących oraz posiadane uprawnienia do kierowania pojazdami. Mundurowi rozdawali kierującym ulotki informacyjne propagujące akcję, przypominając im, że bezpieczeństwo wszystkich uczestników drogi jest najważniejsze.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej