Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Agnieszka najpiękniejsza na pomorzu zachodnim. Właśnie wygrała konkurs

  • Napisane przez  DSI
Agnieszka najpiękniejsza na pomorzu zachodnim. Właśnie wygrała konkurs

Agnieszka Szuszkiewicz, drawszczanka ma 19 lat i postanowiła zawalczyć o koronę MISS POMORZA ZACHODNIEGO 2021. Gala finałowa odbyła się 7 lipca w Szczecinie, a Agnieszka wygrała.

Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021 roku została Agnieszka Suszkiewicz.

Agnieszka ma 19 lat i pochodzi z Drawska Pomorskiego. Aktualnie uczy się w Szczecinie. Tam kończy technikum o profilu logistyczno-spedycyjnym. W Drawsku chodziła do szkoły podstawowej, a później do gimnazjum. Do rodziców wraca praktycznie co każdy weekend.

 

Konkurs Miss Polski Pomorza Zachodniego to pierwszy etap w drodze do otrzymania zaszczytnego tytułu Miss Polski. Co roku konkurs odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polski.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej