Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na te wydarzenia zapraszają społecznicy i ZOK

  • Napisane przez  M. Owczarek
Na te wydarzenia zapraszają społecznicy i ZOK

Lato trwa w najlepsze, trwają też działania organizowane w ramach II Złocienieckich Inicjatyw Kulturalnych! ZOK zaprasza do udziału w I Złocienieckich Mistrzostwach Gry w BINGO (organizator: Stowarzyszenie na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych Kuźnia Pomysłów) – terminarz eliminacji i zapisów dla poszczególnych sołectw oraz rozgrywki finałowej znajdziecie na plakacie. Zapisy u sołtysów oraz koordynator Pauliny Udycz - tel. 724521253.

Komitet Społeczny Perfect Squad przygotował mnóstwo atrakcji w ramach działania „Radość bez granic”. Po sukcesie czerwcowego spotkania na amfiteatrze, czas na zabawę w Budowie (18 lipca), os. Pomorskim (15 sierpnia), os. Czaplineckim (29 sierpnia). Wielki finał projektu odbędzie się na stadionie miejskim w Złocieńcu 12 września.

W Darskowie trwa projekt „Podejdź do płotu” – organizatorzy – grupa nieformalna „Sami Swoi” prowadzą animacje dla dzieci i młodzieży. Stworzyli już i zamontowali kultową grę w klasy, a obecnie trwają u nich warsztaty kukiełkowe – udział w zajęciach może wziąć każdy! J

W Bolegorzynie powstaje „Magiczna kraina” – miejsce wypoczynku i działań animacyjnych dla mieszkańców, zainicjowane przez grupę „Siła Bolegorzyna”.

Na tym oczywiście nie koniec działań! Już wkrótce poinformujemy was o kolejnych wydarzeniach. Wszystkie projekty finansowane są w ramach II Złocienieckich Inicjatyw Kulturalnych – programu Złocienieckiego Ośrodka Kultury

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej