Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Stacja Paliw Intermarche w Złocieńcu reaguje na błąd dostawcy paliw – komunikat specjalny dla klientów

  • Napisane przez  Intermarche Złocieniec
Obraz IADE-Michoko z Pixabay Obraz IADE-Michoko z Pixabay

W środę 2 czerwca ok godziny 9.00 na stacji paliw przy Intermarché w Złocieńcu, z powodu błędu firmy przewozowej dostawcy paliw płynnych – Orlen Paliwa Sp. z o.o. - doszło do niezamierzonego zmieszania benzyny z olejem napędowym – poinformowali właściciele stacji Intermarche w Złocieńcu.

Wskutek tego mogło dojść do zatankowania zanieczyszczonego paliwa przez kierowców pojazdów. Stacja paliw Intermarche w Złocieńcu podjęła również natychmiastowe kroki w ochronie swoich klientów.

Stacja działa już normalnie

Szybkie działanie jakie podjęła firma spowodowało, że zbiorniki i instalacja zostały opróżnione z zanieczyszczonego paliwa i przywrócone do wymaganego normami stanu technicznego. Po wyłączeniu z funkcjonowania Stacji dla klientów przeprowadzono audyt wewnętrzny oraz natychmiast poinformowano i wezwano akredytowane laboratorium badawcze J.S. Hamilton które pobrało próby paliw ze wszystkich zbiorników Stacji Paliw.  W późnych godzinach nocnych stacja otrzymała wyniki prób i przystąpiono do oczyszczania zbiorników ze zmieszanego paliwa, a także zostały one poddane dekantaminacji czyli odparowaniu i prawidłowo napełnione paliwem przez dostawcę. Następnego dnia o godzinie 13.30, stacja w Złocieńcu wróciła do normalnej działalności.

Szybkie działanie jakie podjęła firma spowodowało, że zbiorniki i instalacja zostały opróżnione z zanieczyszczonego paliwa i przywrócone do wymaganego normami stanu technicznego.

Komunikat dla kierowców

Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami spółki Orlen Paliwa, dlatego chcąc zadbać o naszych klientów przekazujemy Państwu wszelkie informacje mogące ułatwić likwidację powstałych szkód – informuje Edyta Terlecka z Intermarche Złocieniec – Szybkie działania jakie podjęliśmy spowodowały, że już działamy normalnie, a paliwa w naszej stacji spełniają wszystkie normy wymagane prawem.

Wszyscy kierowcy, którzy tankowali swoje pojazdy w środę 2 czerwca od godziny 9.30 do godziny 13.30 na stacji Paliw Intermarche w Złocieńcu proszeni są o pilny kontakt pod nr tel. 602-254-955.

Otrzymają tam pełne informacje dotyczące likwidacji zaistniałej szkody na mieniu.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że wszystkim klientom, którzy zatankowali do swoich pojazdów wadliwe paliwo zostanie udzielona bezpłatna, fachowa pomoc w ramach ubezpieczenia spółki Orlen Paliwa -  informują przedstawiciele stacji

Kontakt

Aleksander Hołoga Kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché SCA PR Polska sp. z o.o. ul. Św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

Informacji udziela:

  • Edyta Terlecka
  • Intermarche Złocieniec
  • Tel. 602-254-955

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej