Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Starszy brat Nikon Z7 II

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Grafika: materiał partnera. Grafika: materiał partnera.

Aparat Nikon Z7 II to potężna maszyna, która jest następstwem nadal świetnego aparatu Nikon Z6 II. Ten aparat to jednak majstersztyk. Potężna wydajność AF, aż 45,7 Megapiksela oraz obiektywy Nikkor Z. To, co zostało zapakowane wewnątrz tego aparatu to sama śmietanka technologiczna współczesnych czasów. Bardzo szybkie zdjęcia seryjne oraz poprawiona wydajność i funkcjonalność AF.

Nikon Z7 II potrafi nagrywać wideo 4K Ultra HD w 60p. Jest to gratka dla osób, którzy cierpią przez to, że dotychczas nagrywany obraz nie był tak płynny jakby chcieli. Aparat posiada podwójne gniazda na karty pamięci, co pozwala na nagranie masy materiału i uchwycenie wielu chwil. Nie musisz teraz biegać i przegrywać pliki na komputer ani przez Bluetooth. Aparat Nikon wykorzystuje podświetlaną matryce CMOS o wysokiej rozdzielczości bez optycznego filtra. Zakres dynamiki jest niesamowity, a nawet można się pokusić o słowo doskonały zakres. Zdjęcia nocne wyglądają oszołamiająco i potrafią uchwycić szczegóły, które nawet ludzkie oko nie jest w stanie wyłapać. Jakość obrazu jest bardzo ważna, a rozdzielczości, jakie uzyskać możemy z aparatem Nikon Z7 II to 4K Ultra HD przy 60p, 30p, 25p oraz 24p

Niesamowite nagrania Nikon Z7 II

AF firmy Nikon z detekcją oczu pozwala na szybką identyfikację ludzi, psów oraz kotów. Tego typu zabiegi stosuje się w celu uzyskania wyostrzonych porterów. Choć mowa tutaj o aparacie trzeba uwzględnić, że Nikon Z7 II potrafi kręcić naprawdę dobre filmy wideo, które nie dobiegają od filmów nagrywanych przez dedykowaną do tego typu rzeczy kamerę filmową. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś lub zapoznałaś się z naszą ofertą aparatów Nikon, to zajrzyj już teraz. Nie jesteś pewna lub pewien, jaki aparat wybrać to spróbujemy ci doradzić przy tym ważnym zakupię. Wejdź na naszą stronę, sprawdź ofertę i w razie komplikacji skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania, a przynajmniej się postaramy. Aparaty Nikon posiadają wspaniałą dynamikę kolorów i dobrze radzą sobie czystą bielą, jak i głęboką czernią na obrazie więc nie zawlekaj i sprawdź aparaty Nikon w tym Nikon Z7 II już dziś.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej