Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Co nowego w świecie seriali?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Co nowego w świecie seriali?

Filmy i seriale online są obecnie dla nas główną rozrywką podczas pandemii. Na wiele miesięcy pozbawiono nas możliwości obcowania z kulturą w kinie. Jakoś trzeba sobie było radzić! Wiele osób zainteresowało się światem telewizji i kina na tyle, że bardzo chcą wiedzieć, co w trawie piszczy. Dlatego sprawdziliśmy obecnie najgorętsze wiadomości, aby móc się nimi z wami podzielić. Co słychać u waszych ulubionych bohaterów serialowych i filmowych?

Lucyfer - sezon 6.

Mocny plot twist w sezonie 5B sprawił, że wszyscy zastanawiają się, co jeszcze stanie się w kolejnym, finałowym już, sezonie. Jak wiemy - w sezonie 5B, który niedawno pojawił się na Netflixie, musieliśmy pożegnać się z jednym z głównych bohaterów. Wszyscy martwili się, czy już więcej nie zobaczymy Dana. Okazuje się, że… zobaczymy. Ale nie w taki sposób, w jaki możemy sobie wyobrażać. Jeden z showrunnerów produkcji wskazuje, że Dan pojawi się w finałowym sezonie, ale być może w retrospekcjach, a być może w zupełnie nowym wcieleniu? Jedno jest pewne - śmierć Dana będzie miała ogromny wpływ na resztę bohaterów, a on sam dalej będzie walczył z poczuciem winy. Jak wiemy - dopiero wyzbycie się jej prowadzi do nieba (co przyznała jedna z postaci w finałowym odcinku sezonu 5B, która pierwotnie trafiła do piekła, aby, po wyzbyciu się poczucia winy, trafić prosto do nieba).

Przyjaciele - Ross i Rachel w końcu mieli przerwę?

Odcinek specjalny „Przyjaciół” pod tytułem „Friends: The Reunion” śmiga w najlepsze na HBO GO. Oprócz wielu smaczków z produkcji, specjalnych występów, quizu, czytania scenariusza i wspominek, dowiedzieliśmy się, czy Ross i Rachel mieli przerwę. Jeśli pamiętacie - w jednym odcinku Ross i Rachel kłócili się o to, czy zrobili sobie przerwę w związku. Rachel twierdziła, że nie, a Ross nieustannie wykrzykiwał „We were on a break!”. I WYJAŚNIŁO SIĘ. Wszyscy aktorzy - Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry David Schwimmer oraz Jennifer Aniston - zgodnie stwierdzili, że Ross i Rachel… mieli przerwę. Inaczej twierdzi David Crane - podkreśla, że dobrze, że nadal jest to niewyjaśnione, ponieważ można zastanawiać się nad tym przez cały czas. Brak definitywnej odpowiedzi to też jakaś odpowiedź, prawda? 

Zainteresowaliśmy was?

Jeśli zainteresowały Was te wiadomości to koniecznie musicie zobaczyć, co jeszcze dla was przygotowaliśmy. Wiadomości https://spokeo.pl/wiadomosci znajdziecie również na naszej stronie SPOKEO, która zajmuje się światem filmowym i serialowym. Oprócz mnogości informacji o filmach i serialach, znajdziecie również filmografie, nowinki technologiczne, opisy gier czy plotki o celebrytach. Dla każdego coś dobrego. SPOKEO to nowa nazwa popularnego serwisu Pinbook. Przekonajcie się sami, że warto tam zaglądać. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej