Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Krzysztof Hołowczyc wrócił do szkoły...Spotkanie sportowca z młodzieżą

Krzysztof Hołowczyc powrócił do szkolnych ławek, a raczej za szkole biurko, gdyż w dniu dzisiejszym spotkał się z młodzieżą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim. Sportowiec odwiedził Drawsko Pomorskie. W trakcie swojej wizyty znany rajdowiec spotkał się z Burmistrzem Drawska Pomorskiego, z którym omówił dotychczasową współpracę w zakresie organizacji rajdów na naszym terenie.

Podkreślił także, że Drawsko Pomorskie i poligon drawski to szczególnie ważne miejsce na mapie rajdów offroadowych. Z kolei  Burmistrz Zbigniew Ptak zapewnił o dalszej chęci współpracy przy organizacji tego typu wydarzeń sportowych.

Dodatkowym elementem dzisiejszej wizyty było spotkanie obu panów z młodzieżą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Połczyńskiej w Drawsku Pomorskim. W czasie godzinnego spotkania, sportowiec opowiedział o rozwoju swojej kariery, dążeniu do realizacji własnych marzeń, a także zwrócił uwagę na problem bezpieczeństwa na drogach.

Dyrektor ZSP w Drawsku Pomorskim Lidia Borzymowska podkreśliła, że wizyta tak znakomitego sportowca i przekazane rzez niego cenne rady z pewnością zostaną zapamiętane przez uczniów. Na zakończenie młodzież z zainteresowaniem obejrzała samochód sportowca.  

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem